Instytut Kosmetologii

Strona główna » Zabiegi » Zabiegi nawilżające
Strona główna » Zabiegi » Zabiegi nawilżające

Zabiegi nawilżające dedykowane dla suchej, zmęczonej skóry

Nawilżanie jest szczególnie istotnym elementem pielęgnacji skóry. Nawilżania wymaga każdy tym skóry od suchej po tłustą. Niestety nie zawsze używanie tradycyjnych kosmetyków przynosi zadowalające efekty. Wówczas należy sięgnąć po zaawansowane, profesjonalne metody nawilżania skóry do których wykorzystuje się odpowiednie preparaty i urządzenia.

Zabiegi nawilżające wykonany przez certyfikowanych kosmetologów powodują, że woda i aktywne składniki nawilżające docierają do najgłębszych warstw skóry. Po takim zabiegu skóra nie tylko jest nawilżona, ale i odżywiona. Ponadto po takim zabiegu skóra lepiej będzie wchłaniać składniki odżywcze z kosmetyków, które stosujesz do swojej codziennej pielęgnacji.

Zabiegi nawilżające wykonywane w Instytucie Kosmetologii

Nasi Kosmetolodzy dobierają odpowiednie zabiegi bezpośrednio do potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy takie zabiegi jak:

 

Należy wspomnieć, że powyższe zabiegi nawilżające wspaniale sprawdzają się również na męskiej skórze, która również niezależnie od typu cery wymaga intensywnego nawilżenia i odpowiedniej pielęgnacji. Ponadto szczególnie dla Panów przygotowaliśmy takie zabiegi jak:

 

Wykonanie zabiegów nawilżających pozwala na zachowanie zdrowego pięknego wyglądu skóry w każdym wieku.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości