Endermolift

Depilacja laserowa Białystok

Endermolift jest zabiegiem wyjątkowo przyjemnym, ponieważ wykonywany jest po przez mechaniczny masaż wybranej partii ciała: twarz, szyja-dekolt, podbródek czy piersi. Spowalniamy w ten sposób rozpad włókien kolagenowych oraz pobudzamy skórę do produkcji elastyny. Wielowymiarowa stymulacja komórkowa w tkankach głównie hamuje starzenie się skóry oraz zapobiega utracie jej gęstości. 

Zabieg Endermolift potocznie jest nazywany siłownią lub fitnessem dla twarzy – odmłodzenie skóry i zadbanie o wspaniałe samopoczucie 🙂 

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Endermolift ?

Zabiegi Endermolift LPG przeznaczone są dla wszystkich osób, które w naturalny sposób chcą poprawić kondycje swojej skóry. W szczególności gdy nie chcemy się zdecydować na interwencję chirurgiczną, a jednocześnie chcemy widzieć bardzo szybko efekty. Kolejnym wskazaniem jest profilaktyka przeciw starzeniu się skóry. 

Sesję zabiegów  rekomendujemy szczególne dla osób młodych już po 20 roku życia, aby w sposób naturalny pobudzały fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny w celu spowalniania procesu starzenia.

U osób starszych zabiegi warto wykonywać w połączeniu z innymi metodami odmładzającymi takimi jak: Geneo, Nir czy Maximus.

Endermolift – wskazania do zabiegu:

Szczególne sprawdza jeżeli chcemy uzyskać:

 • Likwidacje zasinień i „worków pod oczami” 
 • Poprawę kolorytu, rozjaśnienie skóry
 • Likwidacje obrzęków oraz redukcja zmarszczek
 • Podniesienie owalu twarzy
 • Niweluje podwójny podbródek
 • Podniesienie policzków

Jak wygląda przebieg zabiegu Endermolift?

Kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem i ustala cel zabiegu, następnie dobiera odpowiedni program i oczyszcza skórę. Urządzenie wykorzystuje podciśnienie, dzięki któremu możemy zasysać skórę na jej różnych głębokościach, a dwie magnetyczne klapki uciskają zassany fałd. Zabieg jest przyjemny i relaksujący.

Jakie efekty otrzymujemy po zabiegu ?

W naszej skórze znajdują się fibroblasty, które z wiekiem stają się mniej produktywne co przekłada się na utratę sprężystości i wtoczenie skóry. Endermolift LPG jako jedyne urządzenie aktualnie na rynku pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, przez co możemy odbudować zagęszczenie skóry.

Po serii zabiegów widzimy, że skóra jest sprężysta, rozjaśniona i jędrna, szczególnie uzyskujemy takie efekty jak :

 • Wygładzenie zmarszczek
 • Rozjaśnienie skóry, skóra nabiera blasku
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Usunięcie miejscowych otłuszczeń na twarzy szczególnie podbródek
 • Skóra nabiera objętości
 • Usunięcie obrzęków

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Zabieg Endormolift LPG nie powoduje zaczerwienień czy opuchlizny, w związku z tym nie ma przeciwwskazań do zmiany codziennych nawyków w pielęgnacji lub zachowywania zwiększonej ostrożności.

Można od razu wrócić do pracy czy pójść na kawę z koleżanką 🙂

Każda z nas marzy o nieskazitelnej cerze, ale często zapominamy lub nie wiemy jak odpowiednio dbać o naszą skórę w domowych warunkach. Dlatego po każdym zabiegu zapewniamy darmową konsultację z kosmetolog, która po wywiadzie z pacjentem pomoże dobrać odpowiednią pielęgnację domową.

Połączenie pielęgnacji w domu z zabiegami daje najlepsze efekty.

Jaką jest rekomendujemy ilość zabiegów?

Ilość zabiegów dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta. Warto dodać, że pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu. Jednak aby wzmocnić efekt rekomendowana  jest ilość 10 – 15 zabiegów, które wykonuje się  2 – 3 razy w tygodniu.

Ile trwa zabieg Endermolift?

Zabieg trwa około 30 – 40 minut i jest bardzo przyjemny. Pacjentka w tym czasie może odpocząć i się zrelaksować 🙂

Endermolift – ile czasu utrzymują się efekty?

Każda z nas ma indywidualne uwarunkowania genetyczne oraz prowadzi odmienny styl życia co przekłada się na jakość skóry. Efekty utrzymują się do około 6 miesięcy po wykonanym zabiegu Endermolift

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości

 

Endermolift – ile czasu utrzymują się efekty?

Każda z nas ma indywidualne uwarunkowania genetyczne oraz prowadzi odmienny styl życia co przekłada się na jakość skóry. Efekty utrzymują się do około 6 miesięcy po wykonanym zabiegu Endermolift. 

Czy są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Tak jak większości zabiegów również zabiegu Endermolift LPG nie można wykonać gdy na naszej skórze w miejscu wykonywania zabiegu znajduje się opryszczka, nowotwór czy stany zapalne. Nie wykonujemy zabiegów również gdy były stosowane wypełniacze podawane w zastrzykach lub gdy pacjent choruje na bielactwo.

Proszę się nie martwić, w takiej sytuacji wykonamy zabieg w innym terminie kiedy będzie to możliwe.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości

 
 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości