Instytut Kosmetologii

Uwodzicielskie spojrzenie po jednej wizycie u kosmetyczki – przedłużanie rzęs

Każda kobieta marzy o uwodzicielskim spojrzeniu, które zapewniają długie ponętne rzęsy. Obecnie, dzięki rozpowszechnieniu różnych metod przedłużania rzęs, możemy zapewnić sobie długie, gęste i piękne rzęsy bez używania tuszu.  Najbardziej popularna jest przedłużanie rzęs metodą 1:1, która daje niesamowity a jednocześnie naturalny efekt. Skorzystanie z tej metody jest polecane kobietom, którym zależy uwodzicielskim, naturalnym spojrzeniu.

Przedłużanie rzęs metoda 1:1 na czym polega?

Metoda przedłużania rzęs 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji sztucznych, pojedynczych rzęs, które są doczepiane bezpośrednio do naturalnych rzęs. Jest to praca, która wymaga cierpliwości i dokładności, ponieważ w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego wyglądu używa się tu pojedynczych kępek rzęs. Przedłużanie rzęs metodą 1: 1 – przebieg zabiegu Podczas przeprowadzania zabiegu przedłużania rzęs jedynym zadaniem klientki jest wygodnie położyć się i zamknąć oczy. Przez około 2 godziny możesz odpłynąć w krainę marzeń a w tym czasie Twoja kosmetyczka zafunduje Ci nieziemskie spojrzenie spod długiego i podkręconego wachlarzu rzęs. Zraz po zakończeniu zabiegu możesz cieszyć się ze swojego nowego. Odmienionego wglądu.

Permanentne przedłużanie rzęs metodą 1: 1 – efekty

Efektem zabiegu są podkręcone, długie i gęste rzęsy bez tuszowania. Efekt ten utrzyma się przez około 3-4 tygodnie. W tym czasie będziesz gubić pojedyncze rzęsy – jest to naturalny proces, podobny do wypadania włosów. Po tym czasie, gdy zobaczysz, że Twoje spojrzenie wymaga odświeżenia, przyjdź do swojej kosmetyczki na ponowna aplikację rzęs.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości