Lifting twarzy bez skalpela

Termolifting NIR – Lifting twarzy

Lifting twarzy bez skalpela możemy uzyskać dzięki urządzeniu Alma Harmony – Głowicą NIR. Dzięki zabiegowi uzyskamy takie efekty jak: intensywne napięcie skóry, zagęszczenie skóry oraz spłycenie zmarszczek.

Podsumowując zabieg lifting twarzy jest bezinwazyjny, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania na różnych fototypach skóry oraz nie ma ograniczeń związanych z porą roku w porównaniu do innych zabiegów.

Lifting twarzy – na czym polega zabieg?

Efekt Liftingu skóry bez skalpela czy jest to w ogóle możliwe? Odpowiedź jest prosta – TAK.  Genialna alternatywa do skalpela brak rekonwalescencji i bólu, kusi każdego z  nas. Dzięki sile światła bliskiej podczerwieni  jest to możliwe, ponieważ włókna kolagenowe pod wpływem ciepła skracają się, a skóra automatycznie napina się i natychmiastowo odmładza.

Alma Harmony – głowica NIR wykorzystuje światło na podczerwień która natychmiastowo napina naszą skórę bez konieczności sięgania po radykalne metody takie jak skalpel. Lifting twarzy urządzeniem NIR wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR emitowane przez szafirową głowicę o długości fali 1300 nm. Fale te są w pełni bezpieczne dla naszej skóry, ponieważ docierają do głębokich warstw skóry i podgrzewa ją do 40 – 44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na skórę powoduje natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych, a tym samym napięcie skóry oraz spłycenie zmarszczek tzw.  lifting twarzy.

Jak wygląda zabieg Termoliftingu NIR ?

Lifting twarzy poprzedzony jest konsultacja z kosmetologiem, który po wypełnieniu karty o wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań przygotowuję skórę do zabiegu.

Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie skóry, następnie nakładamy żel zabezpieczający i przykładamy głowicę. Lifting twarzy należy do zabiegów niezwykle przyjemnych oraz relaksujących dających przyjemne ciepło. Wiązka lasera naświetla głębokie warstwy skóry, jednocześnie nie uszkadzając jej zewnętrznych warstw.

Lifting twarzy bez skalpela – jak wygląda skóra po zabiegu ?

Parametry zabiegowe ustalane są przez wykwalifikowanego specjalistę. Urządzenie natomiast posiada wbudowany system chłodzący skórę dlatego zabieg jest bezpieczny, a skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona. Zabieg – Lifting twarzy bez skalpela w żaden sposób nie wyłącza nas z życia codziennego, dlatego po zakończonej sesji możemy od razu wrócić do swoich codziennych czynności.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?

Praktycznie nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania zabiegu – przeznaczony jest zarówno dla kobiet jaki i dla mężczyzn. Do każdego rodzaju skóry oraz przy każdym fototypie skóry, a przedewszystkim zabieg liftingu możemy również wykonywać latem ponieważ światło podczerwone nie wchodzi w interakcje ze słońcem.

Lifting twarzy bez skalpela szczególnie przeznaczony jest dla osób które:

 • Chcą zagęścić swoją skórę.
 • Zauważyły u siebie wiotkość policzków oraz powiek.
 • Chcą poprawić owal twarzy.
 • Chcą szybko zadziałać liftingująco np. przed ważnym wydarzeniem
 • Jako profilaktyka przeciwstarzeniowa

Ile trwa zabieg  i co ile trzeba wykonywać zabieg ?

Zabieg Lifting twarzy – Termoliftingu NIR trwa ok. 60 minut. Zabieg dla osób które są w przedziale wiekowym 28-35 lat mogą wykonać zabieg profilaktycznie raz w roku. Natomiast osoby po 35 roku życia dla uzyskania najlepszych efektów powinny wykonać serie zabiegów 3-6 w zależności od kondycji skóry. Ilość zabiegów dobieramy indywidualnie podczas pierwszego spotkania. Zabiegi wykonujemy w serii w odstępach czasowych. Pierwsze 2 – 3 zabiegi co 2 tygodnie. Następnie co 3 tygodnie. Ostatnie 2 zabiegi w razie potrzeby co 8 tygodni. Zabieg możemy również wykonać przed wielkim wyjściem w celu napięcia i zagęszczenia skóry.

Lifting twarzy bez skalpela – jakie są efekty po zakończonej serii zabiegów ?

Nasza skóra już po pierwszym zabiegu wygląda na bardziej gęstą i napiętą. Dlatego osoby po 30 roku życia które wykonały profilaktyczny zabieg żeby pobudzić swoją skórę do pracy zobaczą natychmiastowe efekty ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Natomiast osoby które potrzebują więcej zabiegów, po zakończonej serii uzyskają spektakularne efekty porównywalne do tych przy  medycynie estetycznej.

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, owal twarzy podnosi się a drobne zmarszczki wokół oczu, ust czy zmarszczki poprzeczne czoła radykalnie się spłycają. Długotrwałym skutkiem zabiegu jest pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny jest aż o 30%. Rezultaty termoliftingu NIR następują dwuetapowo. W dniu zabiegu następuje skurcz włókien kolagenowych już istniejących natomiast produkcja nowych następuje przez okres 1 – 6 miesięcy po zabiegach.

Efekt Liftingu skóry bez skalpela możesz uzyskać dzięki urządzeniu Alma Harmony – Głowicą NIR

Dzięki zabiegowi uzyskamy:

 • Intensywne napięcie skóry
 • Zagęszczenie skóry
 • Zabieg platformą Alma Harmony spłyca smarszczki
 • Zabieg może być wykonywany na każdym fototypie skóry oraz o każdej porze roku

Na czym polega zabieg Liftingu skóry ?

Efekt Litingu skóry bez skalpela czy jest to w ogóle możliwe ? odpowiedz jest prosta – TAK.  Genialna alternatywa do skalpela brak rekonwalescencji i bólu, kusi każdego z  nas. Dzięki sile światła bliskiej podczerwieni  jest to możliwe. Włókna kolagenowe pod wpływem ciepła skracają się a skóra automatycznie napina się i natychmiastowo odmładza.

Alma Harmony – głowica NIR wykorzystuje światło na podczerwień która natychmiastowo napina naszą skórę bez konieczności sięgania po radykalne metody takie jak skalpel. NIR wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR  emitowane przez szafirową głowicę o długości fali 1300 nm. Fale te są w pełni bezpieczne dla naszej skóry, docierają do głębokich warstw skóry i podgrzewa ją do 40 – 44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na skóre powoduje natychmiastowe skócenie włókien kolagenowych a tym samym napięcie skóry oraz spłycenie zmarszczek.

Jak wygląda zabieg Termoliftingu NIR ?

Zabieg liftingu twarzy poprzedzony jest konsultacja z kosmetologiem. Po wypełnieniu karty wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań specjalista przygotowuję skórę do zabiegu.

Po dokładnym oczyszczeniu przechodzimy do zabiegu. Nakładamy żel zabezpieczający przykładamy głowice i wykonujemy zabieg. Termolifiting twarzy należy do zabiegów niezwykle przyjemnych dających przyjemne ciepło. Wiązka lasera naświetla głębokie warstwy skóry, nie uszkadzając jej zewnętrznych warstw.

Jak wygląda skóra po zabiegu ?

Parametry zabiegowe ustalane są przez wykwalifikowanego specjalistę.Urządzenie natomiast posiada wbudowany system chłodzący skórę dlatego zabieg jest bezpieczny a skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona ale absolutnie stan ten nie wyłącza nas z życia codziennego. Po zakończonej sesji możemy od razu wrócić do swoich codziennych czynności.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Dla każdego rodzaju skóry oraz przy każdym fototypie skóry. Zabieg liftingu możemy również wykonywać latem ponieważ światło podczerwone nie wchodzi w interakcje ze słońcem.

Zabieg szczególnie przeznaczony jest dla osób które:

 • Chcą zagęścić swoją skórę.
 • Zauważyły u siebie wiotkość policzków oraz powiek.
 • Chcą poprawić owal twarzy.
 • Chcą szybko zadziałać liftingująco np. przed ważnym wydarzeniem
 • Jako profilaktyka przeciwstarzeniowa

Ile trwa zabieg  i co ile trzeba wykonywać zabieg ?

Zabieg Termoliftingu NIR trwa ok. 60 minut. Zabieg dla osób które są w przedziale wiekowym 28-35 lat mogą wykonać zabieg profilaktycznie raz w roku. Natomiast osoby po 35 roku życia dla uzyskania najlepszych efektów powinny wykonać serie zabiegów 3-6 w zależności od kondycji skóry. Ilość zabiegów dobieramy indywidualnie podczas pierwszego spotkania.

Zabiegi wykonujemy w serii w odstępach czasowych. Pierwsze 2 – 3 zabiegi co 2 tygodnie. Następnie co 3 tygodnie. Ostatnie 2 zabiegi w razie potrzeby co 8 tygodni. Zabieg możemy również wykonać przed wielkim wyjściem w celu napięcia i zagęszczenia skóry.

Jakie są efekty po zakończonej serii zabiegów ?

Nasza skóra już po pierwszym zabiegu wygląda na bardziej gęstą i napiętą. Dlatego osoby po 30 roku życia które wykonały profilaktyczny zabieg żeby pobudzić swoją skórę do pracy zobaczą natychmiastowe efekty ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Natomiast osoby które potrzebują więcej zabiegów, po zakończonej serii uzyskają spektakularne efekty porównywalne do tych przy  medycynie estetycznej.

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, owal twarzy podnosi się a drobne zmarszczki wokół oczu, ust czy zmarszczki poprzeczne czoła radykalnie się spłycają. Lifting twarzy pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny aż o 30%.

Rezultaty termoliftingu NIR następują dwuetapowo. W dniu zabiegu następuje skurcz włókien kolagenowych już istniejących natomiast produkcja nowych następuje przez okres 1 – 6 miesięcy po zabiegach.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania. W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości