Instytut Kosmetologii

Strona główna » Zabiegi » Makijaż okolicznościowy
Strona główna » Zabiegi » Makijaż okolicznościowy

Piękno na zawołanie – makijaż okolicznościowy na każdą okazję

W życiu każdego człowieka są takie chwile, podczas których chcemy wyglądać zjawiskowo. Oprócz odpowiedniego stroju, dla kobiet, szczególnie ważny w takich sytuacjach jest makijaż okolicznościowy. To on pomaga poczuć nam się pewnie i prezentować się wyjątkowo nawet w stresujących sytuacjach.

Makijaż okolicznościowy – nasza oferta:

  • Makijaż dzienny;
  • Makijaż ślubny;
  • Makijaż fotograficzny, filmowy;
  • Make up no make up;
  • Makijaż korekcyjny;
  • Makijaż wieczorowy;
  • Makijaż koktajlowy

Makijaż okolicznościowy – kosmetyki najwyżej jakości gwarancją jakości wykonania

Efekt końcowy makijażu okolicznościowego zawsze uzależniony jest od kilku czynników. Szczególnie istotne są tutaj umiejętności kosmetyczki, dobór odpowiednich kosmetyków oraz stan cery klientki. Stale szlifujemy nasze umiejętności i śledzimy najnowsze trendy makijażu. Posiadamy kosmetyki najwyższej jakości dzięki czemu będziesz wyglądać pięknie nawet po kilku godzinach po wyjściu od kosmetyczki. Współpracujemy ze światowymi markami kosmetyków, które pokochały miliony kobiet.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dopieramy rodzaj makijażu do typu urody klientki, rodzaju uroczystości lub specjalnych życzeń klientki. Sprostamy wyzwaniu zrobienia makijażu okolicznościowego dla skóry wrażliwej i problematycznej. Jako swój priorytet stawiamy zadowolenie klientki, dlatego przed wykonywaniem makijażu przeprowadzamy konsultacje podczas której staramy się poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Nasze makijaże są eleganckie, niezawodne i bezpieczne. Jesteśmy w stanie wydobyć naturalne piękno kobiety, zachowując umiar przy stosowaniu kosmetyków.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania. W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości