Instytut Kosmetologii

Strona główna » Zabiegi » Pielęgnacja Dermalogica
Strona główna » Zabiegi » Pielęgnacja Dermalogica

Czym jest kuracja Dermalogica ?

Dermalogica to amerykańska marka kosmeceutyków, która została stworzona w 1986 roku przez międzynarodowy autorytet w dziedzinie Kosmetologii – International Dermal Institute. Marka jest synonimem racjonalnego podejścia do zdrowej skóry. Kosmoceutyki Dermalogica są owocem wieloletnich badań zespołu amerykańskich naukowców. Powstają z najlepszych na świecie składników pochodzenia roślinnego oraz zastosowanych składników biotechnologicznych.

Poznaj Swoje Potrzeby pielęgnacyjne

FaceMapping to unikalna metoda analizy skóry twarzy, oparta na wnikliwych badaniach prowadzonych w International Dermal Institute. FaceMapping pozwala na precyzyjne zdiagnozowanie określonych problemów skóry i jest wykonywany przed każdym zabiegiem w naszym gabinecie. Terapeuta Pracowni Urody Dermalogica opierając się na informacjach zawartych w karcie konsultacyjnej FaceMapping komponuje indywidualny zabieg odpowiadający potrzebom danego klienta. Mapa Twarzy to konstelacja 14 stref, których pielęgnacja wymaga zastosowania precyzyjnie dobranych produktów. Odkryj nieograniczone możliwości indywidualnej pielęgnacji Zindywidualizowana terapia jest kluczem do zdrowej skóry. Każdy dzień w którym nasza skóra jest narażona na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, wymaga skutecznej ochrony przed nimi. Tak więc dobór odpowiedniego systemu pielęgnacyjnego jest warunkiem koniecznym, który należy spełnić aby czerpać radość ze zdrowej i promiennej skóry. FaceMapping – pierwszy krok w logicznej pielęgnacji skóry z Dermalogica.

Zabieg Age Smart

Racjonalna inwestycja w przyszłaść skóry AgeSmart to system komplementarnych zabiegów stworzonych z myślą o potrzebach skóry dojrzałej. Wyjątkowa technologia preparatów  kontrolująca reakcje biochemiczne zapobiega starzeniu się tkanek skóry. AGEsmart, łączy zaawansowaną pielęgnację z redukcją efektów powstających w trakcie procesu starzenia skóry. Preparaty systemu AGEsmart są zaawansowanym połączeniem funkcjonalnego zastosowania antyoksydacyjnych witamin, zaawansowanych peptydów, kwasów owocowych, a także niepowtarzalnych właściwości białej herbaty. Systematyczne i konsekwentne korzystanie z terapii AGEsmart oraz codzienne korzystanie preparatów z systemu, pozwala zahamować nieustannie zachodzący w naszym organizmie proces glikacji, prowadzący do degradacji włókien kolagenowych. Produkty z systemu AGEsmart są stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach oczekujących różnorodnych formuł i najnowszych osiągnięć  biotechnologii. To najbogatszy segment pielęgnacji zarówno pod względem wykorzystanych składników jak i możliwości wyboru produktów.

Zabieg kojący UltraCalming

Mnóstwo postaci wrażliwości i tylko jedno rozwiązanie. Pieczenie, szczypanie, uciążliwe swędzenie. To stany wywołane złą pielęgnacją oraz nieodpowiednio dobranymi preparatmi. Zabieg Ultra Calming to realna ulga dla wrażliwej delikatności. Dermalogica dopełniając kompleksowość oferowanych systemów pielęgnacyjnych przedstawia całkowicie innowacyjny system Utracalming. Jest ucieleśnieniem ulgi jaką możemy zaproponować  podrażnionej skórze. Każdy preparat w efektywny sposób przeciwdziała skutkom podrażnionej skóry. Redukcja , wszelkich oznak wrażliwości na Twojej skórze jest już dostępna. UltraCalming to pierwszy komplementarny system preparatów wyciszających immunogenny jak i neurogenny stan zapalny.

Zabieg oczyszczający mediBac clearning

Dojrzała odpowiedź na Trądzik MediBac Clerning, to jedyny na Polskim rynku kompleksowy system stworzony specjalnie dla dojrzałej skóry z problmem trądziku, MediBac to skuteczna odpowiedź Dermalogica na zmiany trądzikowe wytępujące u osób w wieku dojrzałym. MediBac to system składający się z profesjonalnej terapii oraz z szerokiej gamy preparatów stanowiących zaawansowaną pielęgnację domową. Efekty po zabiegu są natychmiastowe. Zmiany trądzikowe zminimalizowane. Skóra jest odżywiona i odpowiednio nawilżona. Składniki zawarte w każdym preparacie są precyzyjnie wyselekcjonowane, natomiast sposób ich łączenia wzmacnia znacznie siłę działania produktów. Wykorzystanie podwójnej mocy zabiegu + pielęgnacji domowej, pozwala raz na zawsze zakończyć ere trądziku  w Państwa codzienności. Nie zawierają wysuszającego alkoholu. Niezwykła kompilacja składników przeciwzapalnych, antyseptycznych i złuszczających to klucz do efekty nośco tego leczniczego systemu. MediBac to znacznie więcej niż walka z trądzikiem, to walka ze starzeniem się skóry.

Zabieg odżywczo – nawilżający

Ekskluzywny zabieg intensywnie nawilżający opracowany na potrzeby skóry odwodnionej, uszkodzonej przez słońce. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje skórę oraz poprawia funkcjonowanie jej naturalnej bariery ochronnej. Jest to połączenie złuszczających hydroksykwasów, witamin, naturalnych ekstraktów roślinnych oraz energetyzujących technik masażu Dermalogica. Złuszczenie nadmiaru martwych komórek pozwala na lepsze wchłonięcie substancji aktywnych, stymuluje produkcję młodych, w pełni nawilżonych komórek, dzięki czemu skóra jest nawodniona, elastyczna, wspaniale wygładzona i odświeżona.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości