Pielęgnacja rzęs

Depilacja laserowa Białystok

Permanentne przedłużanie rzęs metodą 1:1.

Rzęsy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości. Gęste, długie i podkręcone dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czujemy się naprawdę wyjątkowo. Głównym powodem rosnącej popularności przedłużania rzęs jest maksymalny komfort noszenia i wygoda. Twoje spojrzenie pozostaje oszałamiające przez całą dobę, bez konieczności używania tuszu!

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu.

Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Całość przebiega w komfortowej atmosferze, pozwalającej zrelaksować się i zanurzyć się w przyjemnej chwili odpoczynku od codzienności. Szacowany czas zabiegu to około 2 godzin.

Zalety metody 1:1

  • wygoda – efekt przedłużania utrzymuje się 3-4 tygodnie, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
  • wyraziste spojrzenie – dzięki przedłużaniu rzęs 1:1 Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu

Przeciwwskazania:

  • wszelkie choroby oczy
  • zaczerwienienie oczu
  • urazy oka
  • alergie związane z nadmiernym łzawieniem oka
  • zapalenia i grzybice oka
  • nowotwory
  • nadmierne wypadanie rzęs

Trwała na rzęsy

Trwała na rzęsy to podkręcone rzęsy przez około 6-8 tygodni. Po zabiegu rzęsy wyglądają, jakby były potraktowane zalotką. Poprawia to wygląd oczu i sprawia, że rzęsy wydają się gęstsze i dłuższe. Jest to szczególnie korzystne w przypadku, jeśli rzęsy są naturalnie proste, ale dość gęste i zdrowe. Wtedy efekty trwałej ondulacji na rzęsach będą najlepsze.

Revitalash

Odżywka RevitaLash Advanced to odpowiedź na marzenia kobiet o pięknych, długich i gęstych rzęsach.

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash Advanced.

Skład zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

RevitaLash Advanced to najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie.

Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki.

Jeżeli masz pytania zapraszamy do umówienia się po przez formularz kontaktowy lub telefonicznie na bezpłatną konsultacje na której odpowiemy na wszystkie pytania.
W trosce o naszych klientów zawsze dbamy o przeglądy serwisowe, wykwalifikowaną kadrę oraz pracę na sprzęcie najwyższej jakości