Instytut Kosmetologii

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc to ostatni dzwonek, aby przygotować twarz i ciało na nadejście wakacji. Skóra będzie bowiem wystawiona na intensywne słońce, dlatego już zawczasu należy zadbać o jej kondycję. Stosując odpowiednie zabiegi na lato, jesteś także w stanie znacząco poprawić swój wygląd i sylwetkę. Podpowiadamy, które z nich warto wykonać przed wyjazdem na urlop.

Jakie zabiegi na twarz przed latem?

W lecie twarz jest najbardziej wyeksponowana na działanie promieniowania UV, które powoduje fotostarzenie się skóry. Żeby temu zapobiec, należy pamiętać o stosowaniu kremów z wysokim filtrem SPF i dodatkowo intensywnie nawilżać cerę. Oprócz właściwej pielęgnacji w warunkach domowych warto zdecydować się na zabiegi na twarz przed wakacjami wykonywane w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Działają one w głębszych warstwach skóry, przez co są skuteczniejsze i wyraźnie poprawiają jej wygląd. Na jakie zabiegi na twarz przed latem się zdecydować?

  • Mezoterapia – polega na wstrzykiwaniu koktajli odżywczych, które silnie regenerują, rewitalizują i ujędrniają skórę, redukując oznaki starzenia.
  • Mikrodemabrazja – to inaczej mikropeeling wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy. Zabieg ma na celu złuszczenie martwego naskórka, wyrównanie kolorytu oraz wygładzenie cery.

Na zabiegi na twarz przed wakacjami warto umówić się odpowiednio wcześniej przed planowanym wyjazdem. Najlepsze efekty osiągnie się bowiem po wykonaniu serii w częstotliwości dobranej pod kątem indywidualnych potrzeb skóry.

Jakie zabiegi przed wakacjami, aby zadbać o ciało?

Lato to czas, kiedy pokazuje się nieco więcej ciała, dlatego warto zadbać o jego kondycję. Nic nie zastąpi zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, ale przy pomocy nowoczesnych technologii możesz znacznie wysmuklić sylwetkę. Doskonałym zabiegiem kosmetycznym na lato jest Endermologia LPG, która jest formą masażu próżniowego. Redukuje tkankę tłuszczową, usuwa cellulit oraz ujędrnia skórę i w bezpieczny sposób modeluje sylwetkę.

Gdzie wykonać zabiegi kosmetyczne na lato?

Jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o twarz i ciało przed nadejściem wakacji, pamiętaj, aby na zabiegi wybrać się do profesjonalistów. Nasz salon kosmetyczny w Białymstoku dysponuje nowoczesnym sprzętem, a wszystkie procedury są przeprowadzane przez specjalistów. To gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką skuteczność wykonywanych zabiegów.